Registreeri end Elva elanikuks

Kuidas end Elva elanikuks registreerida?

  • Eesti.ee – logi sisse ID-kaardi või Mobiil-IDga ning esita elukohateate avaldus.
  • E-mailiga – saada digitaalselt allkirjastatud elukohateate avaldus elva@elva.ee
  • Posti teel – prindi välja elukohateate avaldus, täida see ning saada aadressil Elva Linnavalitsus, Kesk 32, 61507, Elva.
  • Elva linnavalitsuses (Kesk 32) – täida rahvastiku registripidaja juures elukohateate avaldus esmaspäeval, teisipäeval, neljapäeval kell 9-12 ja 14-16, reedeti kell 9-12.

Kampaaniainfo

Kõigi uute registreerunute vahel loosime välja 1000 eurot. Loosimises osalevad need, kes registreerivad end Elva elanikuks hiljemalt 31. detsembril 2016 ning on Elva elanikud loosimise päeval, 6. jaanuaril 2017.

Kampaania taustast lähemalt:

Elva linnavalitsus alustas teavituskampaaniat, mille eesmärgiks on kutsuda üles inimesi end Elva linna elanikuks registreerima.

Kampaania on eelkõige suunatud inimesele, kes elavad Elvas, kuid ei ole mingil põhjusel ametlikult oma elukohta Elvasse registreerinud. Linna jaoks on iga inimene oluline, sest tulubaas, mida saab kasutada linna arendamiseks ja teenuste osutamiseks sõltub just registreeritud elanike arvust. Elukoha registreerimine on muuhulgas oluline, et omavalitsus saaks adekvaatselt planeerida ja osutada avalikke teenuseid.

Elva lähiaastate investeeringud on suunatud

  • uue spordihalli ehituseks
  • gümnaasiumihoone renoveerimiseks
  • Elva linnasüdame kujundamiseks.

Järgmise aasta alguses lõpeb Elva kultuurikeskuse rekonstrueerimine ning käesoleval aastal avati uus linnasaun ning lõppes muusikakooli uuendamine.

Elva on mitmekülgsete kultuuri- ja sporditraditsioonidega linn. Elva suvesündmusteks on saanud kohvikutepäev ning järgneval aastal toimub esmakordselt Elva laulupidu. Lisaks toimub hulgaliselt muid kultuuri- ja spordisündmusi kogu aasta jooksul. Suvel elad kui kuurortlinnas – saad koos sõprade ja perega Verevi järves supelda ja liival päikest võtta!

Iga inimese enda huvides on see, et tema elukohaandmed registris oleksid korrektsed ning vastaksid tegelikule elukohale. Toetuste ja teenuste taotlemine, samuti valimistel osalemine toimub üksnes registreeritud elukoha põhiselt.

Elva on väga hea paik elamiseks neile, kes hindavad väikelinnale kohast vaikust ja turvalisust. Elva on suurepärane linn lastele kasvamiseks. Elvas on olemas kaasaegsed lasteaiad, tugev kool ja mitmekesised huvihariduse võimalused. Elvas on tasuta sportimisvõimalused Elva männimetsades ja matkaradadel.