Registreeri end Elva valla elanikuks

Kuidas end Elva valla elanikuks registreerida?

  • Eesti.ee – logi sisse ID-kaardi või Mobiil-IDga ning esita elukohateate avaldus.
  • E-mailiga – saada digitaalselt allkirjastatud elukohateate avaldus e-aadressile elva@elva.ee, elukohateate avalduse kohta saad rohkem lugeda valla kodulehelt
  • Posti teel – prindi välja elukohateate avaldus, täida see ning saada aadressil Elva Vallavalitsus, Kesk 32, 61507, Elva.
  • Elva Vallavalitsuses (Kesk 32) – täida registripidaja juures elukohateate avaldus esmaspäevast neljapäevani kell 8.30-12 ja 13-16 ning reedeti kell 8-12.

Kampaaniainfo

Kõigi uute registreerunute vahel loosime välja 3×500 eurot. Loosimises osalevad need, kes registreerivad end Elva valla elanikuks alates 23. septembrist 2019 kuni 27. detsember 2019.

Kampaania taustast lähemalt:

Elva Vallavalitsus teeb igal aastal teavituskampaaniat, mille eesmärk on kutsuda üles inimesi end Elva valla elanikuks registreerima.

Kui eelmistel aastatel on kampaania olnud suunatud inimestele, kes elavad Elva vallas, kuid ei ole mingil põhjusel ametlikult oma elukohta Elva valda registreerunud, siis sel aastal keskendume konkreetsemalt peredele, kes võiksid tahta tulla meie valda elama. Sellegipoolest osalevad loosimises ka kõik need inimesed, kes ülaltoodud ajavahemikul end Elva valla elanikuks registreerivad.

Valla jaoks on iga inimene oluline, sest tulubaas, mida saab kasutada valla arendamiseks ja teenuste osutamiseks sõltub just registreeritud elanike arvust. Elukoha registreerimine on muuhulgas oluline, et omavalitsus saaks adekvaatselt planeerida ja osutada avalikke teenuseid.

Iga inimese enda huvides on see, et tema elukohaandmed registris oleksid korrektsed ning vastaksid tegelikule elukohale. Toetuste ja teenuste taotlemine, samuti valimistel osalemine toimub üksnes registreeritud elukoha põhiselt.

Millesse vald parasjagu investeerib?

Sel aastal lõpeb Elva linnasüdame ajakohastamine ning järgmisel aastal lõpeb Elva Spordihoone ehitus. Samuti tegeletakse sel aastal Puhja Kooli rekonstrueerimisega.

Elva vald on mitmekülgsete kultuuri- ja sporditraditsioonidega linn. Elva linna suvesündmuseks on saanud kohvikutepäev.

Sel aastal toimus teist aastat ka Elva Elamusfestival, mis annab võimaluse tutvuda kohalike ettevõtetega. Sel aastal toimus esimest korda Elva valla külade olümpia, mis saab samuti loodetavasti toredaks traditsiooniks.

Vallas toimub kogu aeg väga palju erinevaid kultuuri- ja spordisündmusi. Vallas toimuvad kultuurisündmused ning info raamatukogude kohta leiad valla kultuuriveebist ning info spordisündmuste kohta leiad valla spordiveebist.